مسابقات يخ نوردی

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام بر همه دوستان.

 

هفته ای که گذشت ادامه کارآموزی یخ و برف تو حسن در بود. تعداد زیادی هم برای تمرین یخ نوردی اومده بودن. نسبت به هفته قبل دیواره یخی خیلی آب شده بود و تقریبا تمام مسیر ها منفی بود. یه خانومی هم که بچه ها میگفتن نفر اول مسابقات سنگنوردی داخل سالن هست هم اومده بود که خیلی راحت هم صعود میکرد. این جمعه یعنی 19 تیر مسابقات آقایان و جمعه بعد مسابقات خانمها برگزار میشه.

من که فعلا نمیتونم شرکت کنم ولی برای سال آینده - اگر خدا بخواد -  خودم رو آماده میکنم.

 

 

در ضمن من تنبل نشدم دوتا مشکل دارم اول اینکه تو شرکت یه اشتراک معمولی اینترنت هست که به اشتراک گذاشته شده و معمولا در هر زمان 5-6 نفر دارن ازش کار میکشن و ممکنه وسط کار قات بزنه دوم اینکه خونه هم معمولا دیر میرسم یا اونقدر خستم که ...

ولی در هر حال ببخشید.

 

 

چه میشد که خواب گل سرخ

به رويای ما زنگ میزد

و رويا همان زندگی بود

 

 

همتون شاد و پیروز باشید

 

 

/ 5 نظر / 17 بازدید
پروانه

آقا محمد چرا در گروه شما اقايان و خانومها بايد جداگانه بروند کوهنوردي؟؟؟ راستی دختر ابان اينهمه ترس داره که دست به دامن خدا شدی؟؟؟؟؟ (از اون خنده ها که تمام دندوناش رو رديف می کنه)

hamid

سلام پدر بزرگ (: محمد جان امیدوارم که سال بعد در این رشته زیبا جایگاه خوبی داشته باشی ( البته با تلاش همه چیز امکان دارد ) خدمت خانم پروانه هم عرض کنم که مگه شما این شعر قدیمی را نشنیده اید ؟‌‌: دخترا با دخترا پسرا با پسرا

كاليگولا

سلام ! تنبلی و عدم به روزسازی بلاگ ، ويروسی رايج بين تمام بلاگرهاست، من شخصاً گوشم پره از اين حرفا ! پس خيلی نگران نباش ! ... در ضمن حميد شفقی ِ شيطون ! اون ضرب‌المثله نمی‌گه دخترا با دخترا ، پسرا با پسرا ! بل می‌گويد کبوتر با کبوتر ، کبک با کبک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نازخاتون

سلام.ما ابدا و اصلا تنبل نمی باشيم بلکه در اين مدت مدادمان نوکش شکسته بود و تراش هم نداشتیم.همین:) امیدوارم سال دیگه این موقع بچه به ...آخ ببخشید از سنگنوردیت بیشتر لذت ببری .