اينجا دل کوير است

 

اين وبلاگ تا اطلاع ثانوی تعطيل نيست ولی به علت مشغله فراوان و يه چيز ديگه که آخر ميگم و عدم دسترسی به دنيای مجازی کمی با ناخير به روز ميشود.

سلام. سلام به همه

يه زمانی روزی يکبار دنيای کوهنوردا رو نميگشتم روزم شب نميشد ولی حالا از ماهی يکبار هم گذشته.

به هر حال نميشه وسط کار جا زد اونم بعد از ۸ سال

از همه هم ممنونم. ممنونم به خاطر اينکه هنوز فراموشم نکردين. به خاطر اينکه با کامنتهايی که مينويسين اون صفايی که تو بر و بچ طبيعت بوده و هست به من ميدين. ممنون به خاطر ميلهايی وقتی اون همه رو ديدم شوکه شدم.

الان تو يه کافی نت تو طبس هستم. تو دل کوير. اينجا سوزش آفتاب تو کمتر از ۵ دقيقه شروع ميشه.  يادمه به عمو علی که گفتم کارم افتاده تو کوير چفدر از قشنگی شبهاش گفت. و من کمال اون زيبايی رو يه شب وسط کوير ديدم. جايی که ۴۰ کيلومتر تا جاده آسفالت فاصله داشت. جايی که معنی ماسه بادی و طوفان شن رو ميشد درک کرد. جای همه خالی بود.

 

/ 7 نظر / 20 بازدید
شاهین

سلام به محمد عزیز:) آقا هر جا هستی خوش باشی... تا می تونی از ستاره ها لذت ببر! بیای تهران دیگه گیرت نمیاد:)) خبرهای خوبی هم شنیدم؛) اون هم مبارک باشه:)

bahram sport fisher man

سلام محمد جان.اميدوارم هر جا که هستی خوش و خرم باشی.از کوير هم کاملا استفاده کن مخصوصا آسمون بي دود و تميزش.منتظر مطلب بعديت هستم.

نازخاتون

:)سلام...........اونی که قرار بود آخر بگی رو که نگفتي.چشمک!

نازخاتون

بازم سلام:)وبلاگ جديد مبارک ولی نميشه نظر گذاشت:(راستی ميخوای همش انگليسی بنويسی؟!و در مورد او مورد آخر هم خیلی سلام برسون و به امید دیدار:)

نسرين

سلام... رسيدن به خير... راستی مبارک باشه... پس شيرينی چی ميشه؟؟؟؟

عمو علي

آقا مثل اينکه يه خبراييه و ما بی خبريم؟؟؟؟؟ داستان چيه جوون؟ به هر حال ظاهرا موضوع خوشحال کننده ايه که من هم خوشحالم از خوشی تو. هرجا که هستی شاد باشی و برقرار

عباس بهرامی نیا

سلام ... آقا حالی ميکنی تو طبس ها !!! هر شب باغ گلشن و ... روز ها هم که تا چشم کار ميکنه زمين صاف ميبينی .. هر جا هستی خوش و خرم باشی