یک گوزن زرد در پارک پردیسان به ضرب گلوله متخلفان کشته شد!

معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با تایید کشته شدن یک گوزن زرد در پارک پردیسان، گفت: متخلفان شنبه شب با شلیک 3 گلوله یک راس گوزن زرد را در داخل پارک طبیعت پردیسان کشتند.

 دکتر احمدعلی کیخا در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری محیط زیست ایران (IENA)، افزود: برابر گزارش‌های دریافتی و بررسی کارشناسان یک راس گوزن زرد شامگاه شنبه با شلیک افراد متخلف در داخل منطقه فنس‌کشی شده داخل پارک پردیسان تهران تلف شد.

وی با اشاره به این که فرد یا افراد متخلف با شلیک 3 گلوله این گوزن را از پای درآوردند، افزود: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد متخلفان از سمت اتوبان همت به این گوزن شلیک کرده و پس از آن از محل متواری شده‌اند.

معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: هنوز عاملان این حمله و انگیزه آنها مشخص نیست اما آنچه مسلم است کشتن یک گوزن زرد ایرانی در داخل محدوده فنس‌کشی شده و آنهم در محدوده تحت اختیار سازمان حفاظت محیط زیست حتما با انگیزه خاصی صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات بیشتر در این خصوص پس از بررسی‌های بیشتر اعلام می‌شود.  
 
 
 
منبع    
 
 
پی نوشت: و اینطور است که روز به روز حصارها بسته تر و دیوارها بلند تر میشوند و انسانها محدود در جهل عده ای نادان
 
/ 6 نظر / 39 بازدید
نسیم کوه

سلام ناراحت کننده است وقتی می شنویم چنین اتفاقی در مرکز شهر بوجود می آید

فرشته

سلام محمد....خبر ناراحت کننده ای بود ولی از طرفی خیلی خوشحال شدم که وبلاگتو آپ کردی....زنده باااااااااااااااااد

پوریا

درود وبلاگ بسیار خوبی دارین خوشحال میشم سری هم به وبلاگ بنده بزنین با تشکر[گل] solhkohestan.blogfa.com

کیانوش فرهادی نژاد

درود کاهش بهای برخی از کالاهای "فروشگاه دونا" - کاپشن پلار - کاپشن پلار نیم زیپ - شلوار پلار - بلوز شلوار استرچ (لایه نخست) - کاپشن پر - فلاسک - چراغ پیشانی - کلاه سنگ - هارنس - کارابین پیچ - دستمال سر تا 28 اسفند 92 برای جزییات تماس بگیرید یا قدم رنجه بفرمایید. با سپاس تهران-شریعتی-اول میرداماد-اول رودبار غربی(کنار بانک توسعه)- پلاک24- زنگ3 22926469 www.dona.ir 09122021682 کیانوش فرهادی نژاد kianooshfn@yahoo.com www.facebook.com/kianooshfn

دبیرخانه همایش

با سلام و احترام مدیریت محترم وبلاگ من .. یک کوهنورد بدینوسیله از شما کوهنویس گرامی دعوت بعمل می آید در «اولین همایش تحقیقی کوه‌نوردی و فضای مجازی» روز پنجشنبه ۱۳شهریور شرکت نموده و با حضور خود حامی و پشتیبان فعالیت ها و اقدامات علمی - فرهنگی حوزه کوهنوردی باشید. آدرس: شریعتی- پایین تر از پل سدخندان- روبروی پارک اندیشه - سالن اجتماعات باشگاه پیام مخابرات... ( 8 صبح تا 1 بعد از ظهر )

حسين رضايي

سلام محمد جان ... ارادت ... و به اميد ديدار